2018(e)ko apirilaren 22(a), igandea

Igande hontan Alebin eta Infantil mailako GIPUZKOAKO TXAPELKETAKO finalak jokatu dira.

Bi finaletan parte hartu dute Mutrikuko DANOK BATeko pilotariak eta baita ere bi finaletan txapela lortu dute.

Alebinak: AIERT BERISTAIN, EKHI LETE eta AIMAR FLORES
Infantiletan: EÑAUT URREISTI eta ENERITZ LIZARDI

ZORIONAK!!!!
ALEBIN ETA INFANTIL MAILAKO TXAPELDUNAK

Gipuzkoako txapelketa, FINALAK
ALEBINAK




BEOTIBAR 20 25 EKHI-AIERT-AIMAR
INFANTILAK




ZUMAIA 12 30 EÑAUT-ENERITZ






Banakako txapelketa






XABIER ARRIZABALAGA 7 25 GONZALEZ (AND)
YON IPARRAGIRRE 17 25 LOPEZ (ZUM)
ZUHAITZ ARRILLAGA 25 3 SANDOVAL (HON)
MARKEL ANDONEGI 25 9 UNAI SASIAIN
UNAX URKIRI 19 25 MERINO (DON)
IZAGIRRE (TOL) 25 19 MIKEL MANCISIDOR
URANGA (ZUM) 12 25 EKAITZ MENDIZABAL
ALBERRO (DON) 25 14 ALAIN BASTERRETXEA






San Pedro Txapelketa






JULEN-DANEL (ZUM) 30 20 AMETS-HARITZ






Lagunarteko partiduak






EÑAUT-ENERITZ 27 30 MANEX S.-ERLANTZ
EKHI-AIMAR 25 30 AIERT-OINATZ
UNAX Z.-MANEX A. 30 29 AMETS-HARITZ

                                       IZAGIRRE (TOL)25 // 19MIKEL MANCISIDOR
  
ALBERRO 25  //  14 ALAIN BASTERRETXEA
 
MANEX S.-ERLANTZ 30 //  27 EÑAUT-ENERITZ

AIERT-OINATZ  30  //  25 EKHI-AIMAR

UNAX Z.-MANEX A. 30 // 29 AMETS-HARITZ

UNAX URKIRI 19 // 25 MERINO (DON)

ZUHAITZ ARRILLAGA 30  //  3 SANDOVAL (HON)

XABIER ARRIZABALAGA  7  // 25 GONZALEZ (AND)

YON IPARRAGIRRE 17  //  25 LOPEZ (ZUM)

URANGA (ZUM) 12  //  25 EKAITZ MENDIZABAL

ZUMAIA 30  //  20  AMTS-HARITZ

ALEBIN ETA INFANTILEN FINALEAN PARTE HARTU DUTENAK

2018(e)ko apirilaren 18(a), asteazkena

ASTEBURUKO PARTIDUAK (apirilak 19tik 22ra)

Eguna Ordua Herria Partiduak eta ordena




Apirilak 19

Banaka, nagusiak
Osteguna 20:15 TOLOSA IZAGIRRE (TOL) // MIKEL MANCISIDOR








Apirilak 20

Banaka, kadeteak
ostirala 18:30 DONOSTIA ALBERRO (DON) // ALAIN BASTERRETXEA








Apirilak 20

Lagunarteko partiduak
ostirala 18:30 MUTRIKU EÑAUT-ENERITZ // MANEX S.-ERLANTZ



EKHI-AIMAR // AIERT-OINATZ



UNAX Z.-MANEX A. // AMETS-HARITZ







Banaka, kadeteak
Apirilak 20

UNAX URKIRI // MERINO (DON)
ostirala 20:00 MUTRIKU Banaka, jubenilak



ZUHAITZ ARRILLAGA // SANDOVAL (HON)



Banaka, nagusiak



XABIER ARRIZABALAGA // GONZALEZ (AND)




Apirilak 21 16:30
Banaka, nagusiak
larunbata
ZUMAIA URANGA (ZUM) // EKAITZ MENDIZABAL

17:30
San Pedro txapelketa



JULEN-DANEL (ZUM) // AMETS-HARITZ




Apirilak 21

Banaka, jubenilak
larunbata 17:00 MUTRIKU YON IPARRAGIRRE // LOPEZ (ZUM)



MARKEL ANDONEGI // UNAI SASIAIN




Apirilak 22

Gipuzkoako txapelketa, ALEBINEN FINALA
igandea 11:00 TOLOSA BEOTIBAR // EKHI-AIERT-AIMAR



Gipuzkoako txapelketa, INFANTILEN FINALA



ZUMAIA // EÑAUT-ENERITZ

2018(e)ko apirilaren 15(a), igandea

ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (Apirilak 12-13)

Banakako txapelketa






MIKEL MANCISIDOR 18 25 AITOR ANDONEGI
ERLANTZ URREISTI 25 24 MANEX SASIAIN
ALAIN BASTERRETXEA 25 13 UNAX URKIRI
MARKEL BARRENETXEA 16 25 OIER LIZARDI
UNAI SASIAIN 11 25 YON IPARRAGIRRE
EKAITZ MENDIZABAL 25 9 XABIER ARRIZABALAGA
SANDOVAL (HON) 13 25 MARKEL ANDONEGI
LOPEZ (ZUM) 13 25 ZUHAITZ ARRILLAGA
AGIRRE (ZUM) 25 13 ARATZ MENDIZABAL






Gipuzkoako txapelketa, FINALERDIAK






AIERT-AIMAR 25 18 HONDARRIBIA
ZUMAIA 22 30 EÑAUT-ENERITZ












2018(e)ko apirilaren 9(a), astelehena

ASTEBURUKO EMAITZAK (Apirilak 8)

GRAVNI






AGIRRE-ARATZ 35 22 IPARRALDE
EKAITZ-MIKEL 35 28 IPARRALDE
ALBERRO ANAIAK 28 35 IPARRALDE

2018(e)ko martxoaren 24(a), larunbata

ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (Martxoak 23tik 25era)


Gipuzkoako txapelketa






DONOSTIA 20 30 AMETS-MANEX A.
ZUMAIA 1 30 23 EÑAUT-ENERITZ






Iparraldeko txapelketa






BIDART 19 35 EKHI-AIUR
HONDARRIBIA 35 31 EKHI-AIUR
LUZEAN 35 26 THOMAS-ARATZ
BIARRITZ 28 35 EKAITZ-MIKEL






GRAVNI






ZUHAITZ-ARATZ 34 35 BIZKAIA
EKAITZ-MIKEL 35 26 BIZKAIA
ALBERRO ANAIAK 25 35 BIZKAIA

ZENBAKI SARITUAK 


DONOSTIA 20-30 AMETS-MANEX A. 


ZUHAITZ-ARATZ 34-35  BIZKAIA 


EKAITZ-MIKEL  35-26  BIZKAIA 


BIDART 19-35 EKHI-AIUR 


                                      HONDARRIBIA 35-31 EKHI-AIUR

BERDEL EGUNEKO ZOZKETAKO ZENBAKIAK


2018(e)ko martxoaren 22(a), osteguna

ASTEBURUKO PARTIDUAK (Martxoak 23tik 25era)

Eguna Ordua Herria Partiduak eta ordena




Martxoak 23

GRAVNI
Ostirala 19:00 MUTRIKU Jubenilak: AGIRRE-ARATZ // BIZKAIA



22 azpikoak: EKAITZ-MIKEL // BIZKAIA



Nagusiak: ALBERRO ANAIAK // BIZKAIA




Martxoak 23

Gipuzkoako txapelketa
Ostirala 19:00 DONOSTIA DONOSTIA // AMETS-MANEX A.








Martxoak 24

Iparraldeko txapelketa, FINALA
Larunbata 15:30 BIARRITZ LUZEAN // THOMAS-ARATZ








Martxoak 24

Gipuzkoako txapelketa
Larunbata 18:30 ZUMAIA ZUMAIA 1 // EÑAUT-ENERITZ











BERDEL TXAPELKETA
Martxoak 24

Txikien kinielak: IZEI, ENAITZ, MATEI, ARATZ, EKAIN,
Larunbata 20:00 MUTRIKU BEÑAT, URKO, ALAIN, GANIX, ANE, IKER, OXEL, MANEX,



BEÑAT B., ERIK, OAIA, EKAITZ, JON Z



Partidua:



GOIXERRI-AITOR A. // EKAITZ-MIKEL




Martxoak 25

Iparraldeko txapelketa, FINALA
Igandea 16:00 BIARRITZ BIARRITZ // EKAITZ-MIKEL